sobota, 2 lutego 2013

#155 Podsumowanie stycznia

Nie przeczytałam w styczniu zbyt wiele. Na początku miesiąca przez naukę do egzaminu inżynierskiego, a potem - bo musiałam odżyć i świętować bycie inżynierem. Zatopiłam się także w moim projekcie portalu o grach tworzonym przez kobiety (GirlsCanPlay.pl).

Przeczytałam 4 książki o łącznej liczbie stron 1492, co daje ok. 48 stron/dzień.

1. Krzysztof Bielecki, "Rekonstrukcja"
2. Antologia "Science fiction po polsku" - 8/10
3. Terry Pratchett, Stephen Baxter, "Długa Ziemia"
4. John Lutz, "Seryjny"

Do tego, pojawiło się 6 zaległych recenzji, omówienie styczniowego numeru Nowej Fantastyki, stosik, zapowiedź i dwa ogłoszenia.

Luty zapewne nie będzie lepszy, bo idę do pierwszej pracy, a potem zaczynam studia magisterskie i na czytanie zostanie mi bardzo mało czasu... Mam nadzieję, że jakoś uda mi się to wszystko pogodzić. Na pewno pojawią się recenzje przeczytanych w styczniu książek, a także omówienie lutowej NF. Czy coś jeszcze? To się okaże.

A jak u Was minął styczeń i jakie macie plany na luty?

10 komentarzy:

 1. Ja w lutym będę odpoczywać po sesji :)
  Gratuluję tytułu inżyniera i życzę dalszych sukcesów i realizacji swoich planów!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie wyjątkowo dobry początek roku: 9 przeczytanych książek, 16 obejrzanych filmów, do tego trochę kolejnych godzin w Skyrim... Podejrzewam jednak, że utrzymanie tego tempa w lutym i dalszej części roku niestety nie wyjdzie. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że mimo nawału obowiązków znajdziesz chwilę na czytanie. Trochę odpoczynku i przyjemności z dobrą książką na pewno dobrze Ci zrobi w tym nawale zajęć.;)
  Pozdrawiam! ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie styczeń też cienko - dwa kierunki, a jeden z nich to właśnie mgr. Pierwsza prawa - koniecznie czekam na pierwsze wrażenia :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza praca - za dwa miesiące też mnie to czeka, o ile uda mi się jakąś do tej pory znaleźć... Czekam na twoje wrażenia i na recenzję "Długiej Ziemi" ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami nie liczy się ilość, ale jakość. Ja też w tym miesiącu nie zaszalałem. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję inżyniera i pracy:) Z doświadczenia wiem, że im więcej człowiek ma zajęć, tym lepiej jest zorganizowany więc na pewno znajdziesz czas na czytanie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super podsumowanie! :) Ja przeczytałam 5 książek. Trzymam kciuki za nową, pierwszą pracę :)
  Ja planów za bardzo na luty nie mam, ponieważ jeszcze teraz sesja, potem jeden egzamin mam do poprawy, więc nic sobie nie zakładam niestety... plany to mogę snuć dopiero w wakacje...

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzymam kciuki za nową pracę;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę powodzenia w nowej pracy!

  OdpowiedzUsuń