Losowanie

Wszystkich chętnych zapraszam do korzystania z mojego programu, umożliwiającego losowanie dowolnej liczby elementów z listy.

Nowa wersja programu: z możliwością ustalania liczby losów.

Link do pobrania:
http://www.speedyshare.com/QJqC5/Losowanie.jar

W razie pytań proszę pisać na:
immora.fray@gmail.com

Screeny:


14 komentarzy:

 1. Bardzo Ci dziękuję za możliwość korzystania z Twojego programu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy :) Podmieniłam właśnie linka, bo stary nie działał :)

   Usuń
 2. Mmm, teraz też nie działa:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezbyt sprytnie podmieniłam tylko nazwę linka, zamiast odnośnika :) Teraz już powinno być w porządku.

   Usuń
  2. Serdecznie dziękuję. Tylko mam pytanie. Program ściągnęłam, w zipie się zapisało. Jednak po wypakowaniu nie ma żadnej instalki, a jedynie jakieś pliki. Jak więc to zainstalować?:)

   Usuń
  3. Hm, plik, który powinnaś ściągnąć ma rozszerzenie .jar, a dokładnie nazywa się Losowanie.jar i żeby go odpalić nie trzeba nic instalować, tylko kliknąć na nim dwukrotnie :)

   Usuń
  4. Hmm, coś tu nie gra. Po ściągnięciu na pulpicie zapisuje się plik zip zatytułowany "Losowanie". Kiedy daję "wypakuj pliki" wyskakują dwa foldery. Jeden o nazwie META-INF, drugi o nazwie "losowanie". I tyle, nic więcej nie ma... Więc nawet nie mam czego dwa razy kliknąć. A może ja coś źle ściągnęłam?:)

   Usuń
  5. Hmm, dziwne, że Ci się ściąga jako zip... Masz zainstalowaną Javę na komputerze? Możesz ją ściągnąć stąd: http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jre-7u3-download-1501631.html Ja próbuję przekonwertować ten plik do .exe, ale trochę to skomplikowane... Daj znać, czy zadziała :)

   Usuń
  6. Udało mi się przekonwertować na .exe. Tutaj masz link, jeśli masz Javę powinno się włączyć, jeśli nie to potrzebujesz Javy z linku z mojego komentarza wyżej. Na wszelki wypadek wrzuciłam na inny serwer: http://www.sendspace.com/file/urdozv

   Usuń
  7. DZIAŁA:):) Dziękuję!!! Przyda mi się przy okazji kwietniowego konkursu;)

   Usuń
  8. Bardzo się cieszę i czekam w takim razie na konkursik! :)

   Usuń
 3. U mnie konkurs będzie w środę, ale tam nie będzie losowania, wygra najlepsza odpowiedź. A duży konkurs z losowaniem będzie w kwietniu, przy okazji pierwszych urodzin;))

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo jestem wdzięczna za ten program :) przyda mi się :) organizuję właśnie na moim blogu wygrywajkę i niedługo przyjdzie moment wylosowania szczęśliwej osoby, a dzięki Twojemu programowi będzie to łatwiejsze :)

  OdpowiedzUsuń